D.U.K.

1. Bendrinė informacija

Žinoma. Tai įtraukta į individualaus dizaino kūrimo paslaugą, kurią siūlome su mūsų kolekcijomis. Atsiųskite mums patinkančius šriftų nuotraukų pavyzdžius ir būtinai įtrauksime panašų šrifto stilių kvietimo makete.

Žinoma. Tai yra mūsų mėgstamiausia mūsų kūrbybos proceso dalis. Kūrybos proceso metu paprašysime jūsų pasidalinti spalvų inspiracija ar nuotraukomis, kurios atspindėtų jūsų šventės stilių.

Atsiųskite Jums patinkančios kolekcijos dizaino nuotrauką ar nuorodą su norima iliustracija, kurią norėtumėte pakeisti. Įvertinsime, ar Jūsų vizija bus įgyvendinama.

Atsiųskite Jums patinkančios kolekcijos dizaino nuotrauką ar kokį kitą pavyzdį su monograma, kurią norėtumėte įtraukti. Bus taikomas papildomas mokestis. Mokestis skirsis priklausomai nuo dizaino sukūrimo sudėtingumo.

Žinoma. Mums patinka įvairovė ir džiaugiamės, kad galime pasiūlyti jums lankstumą, kad galėtume prisitaikyti prie jūsų šventės stiliaus. Už papildomą mokestį visada galimi variantai, tokie kaip nestandartinės formos išpjovimai, plėšyti kraštai, skirtingi formato dydžiai ir kt.

Taip! Atsiųskite mums el. laišką su jums dominančio kvietimo dizaino nuoroda arba prisekite nuotrauką.

Paprastai individualaus kvietimo dizaino kūrimas ir procesas iki finalinio maketo patvirtinimo užtrunka nuo 2 iki 3 savaičių, priklausomai nuo to, kaip greitai komunikuosime. Gamybos laikas po maketo patvirtinimo, papildomai trunka 10-15 d.d., priklausomai nuo jūsų užsakymo kiekio ir gamybos spaudos būdo pasirinkimo.

Atsiųskite mums el. laišką su išsamia informacija apie norimą vnt. kiekį bei datą iki kurios jums reikia kvietimų. Priklausomai nuo gamybos užimtumo, galime taikyti papildomą mokestį skubos tvarka.

Šiuo metu neturime studijos. Reikalinga išankstinė rezervacija gyvai konsultacijai el. paštu ir pasitarsime dėl susitikimo vietos ir laiko. Susitikimai vyksta Vilniuje.

2. Individualių kvietimų užsakymo procesas

Pradėsime nuo nemokamos konsultacijos. Jos metu pasikalbėsime apie jūsų vestuves, kvietimo dizaino stilių. Jūs pasakosite savo svajonių kvietimo viziją. Pokalbis vyks su Sugar Letters įkūrėja ir dizainere Evelina. Ji padės jums sukurti jūsų individualų dizainą bei atsakys į visus dominančius klausimus.

Sugar Letters tikslas – kad procesas vyktų kuo paprasčiau ir sklandžiau. Pagal atsiųstą specialią anketos formą bus surenkama visa reikalinga informacija apie įkvepiančias jūsų vestuvių detales. Sukūrus dizaino maketus peržiūrai elektroniniu formatu, kartu juos aptarsime ir tobulinsime, kol jie taps jūsų svajonių kvietimais.

Sugar Letters gaminamus kvietimus galite papildyti asmeniniais akcentais. Pasitelkę platų detalių, spalvų, popieriaus, spaudos būdų asortimentą, sukursime įsimenančią istoriją jūsų kvietimuose.

Siekiame, kad kiekvienas klientas gautų geriausią spaudos kokybę. Bendradarbiaujame su patikimais spaustuvių tiekėjais, kad jūsų lūkesčiai būtų įgyvendinti.

Avansas – 50% planuojamos sąmatos, likusi dalis sumokama prieš paleidžiant spaudos gamybai.

Štai ir viskas – jūsų svajonių kvietimai paruošti siuntimui ar galite juos atsiimti Vilniuje. Taip pat Sugar Letters pasirūpins, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas laiku ir saugiai, kur bebūtumėte.